2020 Trendlerine Uygun Kombin Seçimleri

2020 moda trendi parametrelerinin temelinde konformist, özgürlükçü ve umarsız parçalar yer alıyor. Çoğunlukla sokak stilinin hükmettiği akımlar mottosu kalıpların ötesinde bir tarz olan seçkin silüetleri aradıkları şıklıkla buluşturuyor. Boyfriend kesimden daha feminen duruşlu bol parçalara evrilen kıyafet kalıpları kalitesi duruşundan belli kumaşlarla işleniyor. Elbette 2020 moda trendi görüşleri arasında klasiğin zamana hükmeden kendine has duruşunu zevkle taşıyan tasarımların oluşturduğu birliktelikler de var. Bunun yanında modern insanın artan farkındalık seviyesini moda endüstrisine taşıyan natürel yaşam esintili kombinlere de yer veriliyor.

Yatak Esintilerini Sokaklara Taşıyın

Son dönemlerde iç giyim parçalarının günlük kombinlere entegre edildiği tasarımlar sıklıkla karşımıza çıkıyor. Bunun yanında uzun süredir sportif stil kodlarının şehir stiline sentezlendiğini de görüyoruz. İşte bu iki tarzı bir araya getiren yeni akımda yatak kombinlerinin vazgeçilmez materyali saten ön plana alınıyor. Konforlu bir eşofmanı andıran bol paça saten pantolonlar, pijama stili ceketlerle bir araya geliyor. Bu trendin öncü rengi ise vurucu ve asil ruhuyla modanın vazgeçilmezi tonu, siyah.

2020 trend kıyafetler

Balon Formlar

Kozanın koruyucu şekli balonlar, kadınsı siluetlere vurgu yapan formlarıyla karşımızda. Uzuvları çerçeveleyen balon formlu tasarımlar yalın kombinlere dinamik bir hava katıyor. Kol kısmında geniş balon kesim ilerleyen bluzlar bele oturan çizgileri ile feminen bir bitiş yapıyor. 2020 moda trendi aritmetiklerinin heyecan verici unsuru balon tarzına sportif crop top ve sweatshirt modellerinde de rastlamak mümkün.

Konformist ve Estetik: Akışkan Parçalar

İskandinav esintili 2020 moda trendi, her an vücuttan akıp gitmeye hazır gibi duran ve özgür formlarıyla göz kamaştıran akışkan elbise ve robeler. İspanyol ressam Salvador Dali’nin akan saat eserinin kalıplardan taşan ruhunu stile işleyen bu trend konforu zirveye taşıyor. Bol kesim uzun elbiselerin belden oturtulan modellerine de yer verilen tasarımlarla bedenin gizli güzelliklerine vurgu yapılıyor. Yere kadar uzanan, kuşaklı robeler ve kimono tarzı uzun ceketler de DNA’sında rahatlık olan bu 2020 moda trendi içerisinde zevkle salınıyor.

2020 modası kıyafetleri

Yükselen 2020 Moda Trendi: Vatka

Moda tarihinde sık sık yükselişe geçen vatkalar 2020 moda trendi içerisinde de karşımıza çıkıyor. Fakat bu sefer vatkanın daha yenilikçi bir formunu görüyoruz. Metropol stiline entegre edilen vatkalar artık yalnızca ceket ve gömleklerde değil, kazak ve sweatshirtlerde de kullanılıyor. Bedenin kol ve omuz bölgesinde hoş bir illüzyon yaratan vatkalı kazaklar mini etek ve bol kesim pantolonlarla lezzetli bir birliktelik oluşturmak için ideal. Özgür tasarım kültüründen vazgeçmeyenlerse vaktalı sweatshirtler ile jogger stili eşofman altlarını ve mini şortları bir araya getiriyor.

2020 modası kıyafetleri

Helenistik Parçalar 

Antik Yunan’ın güzellik ve estetik aşkını stile taşıyan 2020 moda trendi, Helenistik rüzgarların hakimiyetindeki etek, elbise ve bluzlar. Vücudu rastgele sarmalayan ve Antik çağların siluetlerine atıfta bulunan parçalar, düzensiz ve akışkan duruşlarıyla geçmişin esintilerini geleceğe taşıyor. Wrap tarzı kıvrımlı kumaşların oluşturduğu elbise tasarımları tek kelimeyle muazzam. Bu trendin temsilcileri arasında Helenistik dokunuşlarla hareketlendirilen, önden bağlamalı ve volanlı midi, maxi boylardaki etekler ve bluz tasarımları da var.

2020 modası kıyafetler takım

Muazzam Şort Kombinleri

Özgür ruhlu şehir stilinin temsilcisi bol kesim şortlar 2020 moda trendi unsurlarının en vazgeçilmez parçaları arasında. Aksesuarların stili yükselten enerjisini kombinlere işleyen kemerlerle buluşan şort tasarımlarında hem zarafetin rengi siyah hem de natürel dokunun temsilcisi desenler ön plana çıkıyor. Bluz ceket ve kimonolarla tamamlanan şort koleksiyonlarında bağlama detayı ile hareketlendirilen parçalar da var.

Klasik ve Zamansız: Deri Parçalar

Moda endüstrisinin zamana karşı duruşuyla hayranlık uyandıran materyali deri, 2020 yılında da kendine bir yer bulmayı başarıyor. Deri pantolon, etek ve şortlar vücudu saran body ve kısa ceketlerle bir araya geldiğinde cüretkar bir tarz oluşturuyor. Outdoor koleksiyonlarının ana unsurlarından biri olan deri ceketler bu yıl deri kimonolarla birlikte akıp giden zamana hükmeden silüetlerin beğenisine sunuluyor.

kıyafet kombinleri

Rivus, modayı kendi stiline adapte ederek yepyeni aksanlar oluşturabilen karakterli tasarımlarıyla trendlere öncülük etmek isteyenleri kendine çekiyor. Siz de kişisel stil haritası oluşturmanın getirdiği ayrıcalıkların tadını Rivus ile çıkarabilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden, yalın ve çarpıcı modellerin ön plana çıktığı koleksiyonları inceleyerek stilinizi yükseltecek parçaları seçebilirsiniz.