Yılbaşı Ev Kombinleri

Siz de yeni yıla daha fazla özgürlük ve daha fazla alan sunan "less is more" mottosu ile girmek istemez misiniz? Hayatta kalıba dökülmüş, herkesin hemen hemen aynı göründüğü modern çağda, kendinize özgü tarzınızı konuşturmak için en rahat halinizle şıklığı yansıtabilirsiniz. Yılbaşı gecesi geleneksel geyikli kırmızı pijama seçkisi dışında bir hamle yaparak da sadeliğin en vurucu hali ile evde sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz. Daha minimal yaşamayı sevenlerin yılbaşı ev kombinleri, iddialı renklerin ötesinde bir tasarımın en yalın halini taşımaktan ileri geliyor. Herkes gibi olmanın ötesinde bir stil anlayışıyla evinizdeki konfor alanında sıradanlıktan uzak bir tasarımla yeni yıla girmek elinizde!

less is more

Seçkin Bir Tarzla Yılbaşı Kıyafeti Kombinleri

Her ne olursa olsun satın aldığınız şey konusunda "seçici" olmak, evrene ve sevdiklerinize özen göstermenin bir yolu olarak değerlidir. Yaşamda olduğu kadar kimliğimizi ele veren kıyafet seçimlerinde de detaylar göz alıcı olabilir. Yılbaşı için rahat pantolonlar, elbiseler; sade, hareketli veya cüretkar tarzlar tercih edilebilir. Gece şıklığında parlamak için payet bir etek üzerine rahat bir sweatshirt veya bluz tasarımlar giyilebilir. Samimiyetinizin dışa vurumu olarak saten elbiseler alternatif olabilir. Klasik tarz sevenler siyahın her halinden faydalanabilir.

Stilin Özü İkonik Kombinler

Tüm senenin yorgunluğunun atılacağı Noel gecesinde ister şenlik modunda olun isterseniz sakinliğinizi koruyun; seçkin karakterinizin en özel parçalarla ikonik bir duruş sergilemesine izin verin. Feminen dokunuşlarla hazırlanan yılbaşı ev kombinleri rahatlığınızı maksimum düzeyde önemsiyor. Bu gecenin özel olması bağlamında hazırlanan birbirinden farklı kreasyonlarda stilinizin özünü yansıtan bir detay size de mutlaka çağrışım yapabilir. Zamansız ve sezonsuz deri parçaların yanında rahatlık seviyenizi arşa çıkaran salaş elbiseler de sizi etkileyebilir. Evde yaratacağınız samimi yeni yıl gecesi ortamı için muazzam detaylarla hazırlanan farklı ve bir o kadar özel pantolon- bluz, etek-body, saten detaylı elbise ve hatta eşofman kombinlerini değerlendirebilirsiniz.

yılbaşı kombini

Kalıpların Dışında Bir Yeni Yıl için Hazırlanın

Yeni bir yıla merhaba derken kalabalıktan uzak; partilerin eve geldiği, görüntülü görüşmelerin saatlerce sürdüğü veya ev ahalisi ile özel, baş başa bir yıla giriş mümkün. Hızla değişen zamanın ne getireceği bilinmezken hala böylesine önemli bir geceyi özenle kutlamak için pek çok nedeniniz var. Sevdiklerinizle paylaşacağınız anlar ister yüz yüze ister fotoğraflardan ibaret olsun, kalıcı olmak için ezber bozan bir tasarımın içinde bir ömür içtenlikle hatırlanabilirsiniz. Özellikle resimleriniz üzerinden pek çok yıl geçse de sizi önemseyen insanlar tarafından incelenmeye değer bulunabilir. Ayakkabı, elbise, şapka, aksesuar gibi hangi parça olursa olsun sizi hatırlatan küçük detaylarda modanın tükenmez kalıplarından çıkıp özgürlüğünüzün çizgisinde, sadece özel parçalardan oluşan gardırobunuzla yeni yılı karşılamak isteyebilirsiniz.

yılbaşı kombin önerileri

Kalitenin İzinde Güçlü Bir Stil

Dışarıda giyilen parça önemli olur da evde olmaz mı? Evde televizyon karşısında otururken, kanepede uzanırken, aile ile huzurlu bir yemek ortamında iken de siz aynı kişisiniz. Her yerde sizi temsil eden kombinleri değerlendirebilirsiniz. Tercihinize uygun yılbaşı kıyafeti ararken vücudunuza uygun formlarda tasarlanan renk ve modellerdeki anahtar parçalardan faydalanabilirsiniz. Taşıdığınız kıyafetin dokusunun kalitesi ile bütünleşirken karizmatik bir güce sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz... Ki, evet, bu doğrudur. Yaşama dinamik bir etki katmak üzere umarsız ruhunuzu saracak trendi Rivus’ta bulabilirsiniz. Kaliteli yaşamı kendine ilke edinen ve kişisel trend yaratma çabası içinde olan herkesin kendisi için bir şeyler bulabileceği Rivus ile yılbaşı gecenizi taçlandırın!