YURTİÇİ TESLİMAT

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına (Yurtiçi kargo) teslim edilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. 1000 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.


YURTDIŞI TESLİMAT

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde UPS kargo firmasına teslim edilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Sistemimize girmiş olduğunuz bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğu kabul edilir. Rivus'un ayrıca bir araştırma yapma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bilgilerdeki yanlışlık nedeniyle yaşanacak tüm aksaklıklardan sorumlu olduğunuzu hatırlatırız.

Yurtdışına gönderilen ürünlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Rivus gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR